Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu
CZECHGLOBE
Ústav výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i.
image/svg+xml

NOVÝ TERMÍN mezinárodní konference – 6th FORUM CARPATICUM 2021 (Brno)

Ve dnech 21. – 25. června 2021 se bude v konferenčních prostorách Mendelovy univerzity v Brně konat mezinárodní konference 6th FORUM CARPATICUM – Linking the Environmental, Political and Societal Aspects for Carpathian Sustainability, jejíž organizaci zastřešuje Ústav výzkumu globální změny AV ČR – CzechGlobe.

FORUM CARPATICUM je otevřené setkání iniciativy Věda pro Karpaty (S4C), která spojuje vědce ze střední Evropy, definuje výzkumné priority pro tento region, nabízí řešení aplikovatelná v politikách regionu a rozvíjí mezinárodní spolupráci s partnery mimo „karpatský region“.

Formát konference bude přizpůsoben situaci Covid-19, budeme připraveni na „hybridní setkání“ s fyzickými i virtuálními účastníky.

Konference se bude věnovat výzkumu klimatu, ochraně přírody, udržitelnému využívání přírodních zdrojů, interakci člověka a životního prostředí a také vzdělávání pro udržitelný rozvoj.

Informace o tématech konference, příspěvcích (přednášky, postery), registraci atd. najdete na stránkách konference http://forumcarpaticum.czechglobe.cz/